Spor Toto 1. Lig’de 12. hafta yapılan 3 maçla tamamlandı.
Haftanın son gününde lider Eyüpspor sahasında Altınordu’yu 2-1 mağlup etti. Günün diğer maçlarında Altaş Denizlispor, Tuzlaspor’u 4-3, Yılport Samsunspor da Göztepe’yi 1-0 yendi.
Ligin 12. haftasında yapılan maçlar ve oluşan skorlar şöyle:
Çaykur Rizespor-Erzurumspor FK: 3-1
Bodrumspor-Dyorex Boluspor: 1-0
Manisa FK- Sakaryaspor: 2-1
Yeni Malatyaspor- Gençlerbirliği: 2-2
Adanaspor- Pendikspor: 3-2
Altay-Beyçimento Bandırmaspor: 1-1
Altaş Denizlispor-Tuzlaspor: 4-3
Yılport Samsunspor-Göztepe: 1-0
Eyüpspor-Altınordu: 2-1
Puan durumu
Ligde 12. haftanın tamamlanmasıyla oluşan puan durumu şöyle:
O | G | B | M | A | Y | AV | P | |
1.EYÜPSPOR | 12 | 8 | 3 | 1 | 19 | 9 | 10 | 27 |
2.BODRUMSPOR | 11 | 6 | 3 | 2 | 22 | 12 | 10 | 21 |
3.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ | 11 | 6 | 3 | 2 | 22 | 16 | 6 | 21 |
4.YILPORT SAMSUNSPOR | 12 | 5 | 5 | 2 | 17 | 11 | 6 | 20 |
5.DYOREX BOLUSPOR | 11 | 5 | 4 | 2 | 12 | 7 | 5 | 19 |
6.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ | 11 | 5 | 4 | 2 | 18 | 17 | 1 | 19 |
7.ÇAYKUR RİZESPOR | 11 | 4 | 6 | 1 | 16 | 8 | 8 | 18 |
8.PENDİKSPOR FUTBOL | 11 | 5 | 3 | 3 | 14 | 9 | 5 | 18 |
9.BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR | 11 | 3 | 6 | 2 | 12 | 13 | -1 | 15 |
10.SAKARYASPOR | 12 | 5 | 0 | 7 | 18 | 21 | -3 | 15 |
11.ADANASPOR | 12 | 3 | 5 | 4 | 18 | 18 | 0 | 14 |
12.GÖZTEPE | 11 | 4 | 2 | 5 | 10 | 10 | 0 | 14 |
13.TUZLASPOR | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 16 | -2 | 12 |
14.ALTAY | 12 | 2 | 6 | 4 | 9 | 13 | -4 | 12 |
15.ALTINORDU | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 19 | -7 | 12 |
16.YENİ MALATYASPOR | 12 | 2 | 4 | 6 | 14 | 20 | -6 | 10 |
17.ERZURUMSPOR FK | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | 17 | -6 | 10 |
18.GENÇLERBİRLİĞİ | 11 | 1 | 4 | 6 | 13 | 21 | -8 | 7 |
19.ALTAŞ DENİZLİSPOR | 12 | 1 | 2 | 9 | 10 | 24 | -14 | 5 |
13. haftanın programı
Spor Toto 1. Lig’de 13. haftanın müsabaka programı şöyle:
12 Kasım Cumartesi:
13.30 Pendikspor-Bodrumspor (Pendik)
16.00 Erzurumspor FK-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir)
19.00 Dyorex Boluspor-Yeni Malatyaspor (Bolu Atatürk)
13 Kasım Pazar:
13.30 Tuzlaspor-Yılport Samsunspor (Sancaktepe 15 Temmuz)
13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Manisa FK (Bandırma 17 Eylül)
16.00 Altınordu-Altay (Bornova Aziz Kocaoğlu)
19.00 Gençlerbirliği-Eyüpspor (Eryaman)
14 Kasım Pazartesi:
20.00 Göztepe- Ankara Keçiörengücü (Gürsel Aksel)
20.00 Sakaryaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Sakarya Atatürk)
MAGAZİN
04 Mayıs 2024MAGAZİN
04 Mayıs 2024MAGAZİN
04 Mayıs 2024MAGAZİN
04 Mayıs 2024MAGAZİN
04 Mayıs 2024MAGAZİN
04 Mayıs 2024MAGAZİN
04 Mayıs 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.